P D T
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Rozwinięcie tematu logowania i rejestracji

Go down

Mam pytanie (Ein) Czy mój opis zarejestrowania kogoś przekonuje?

Rozwinięcie tematu logowania i rejestracji Vote_lcap100%Rozwinięcie tematu logowania i rejestracji Vote_rcap 100% 
[ 8 ]
Rozwinięcie tematu logowania i rejestracji Vote_lcap0%Rozwinięcie tematu logowania i rejestracji Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 8
 
 
Poll closed

Rozwinięcie tematu logowania i rejestracji Empty Rozwinięcie tematu logowania i rejestracji

Pisanie  Ein Pon Wrz 06, 2010 6:28 pm

Przeglądałem FAQ tu w portalu i doczytałem się takiego fragmentu tekstu - z uprzednim zapytaniem, dlaczego mam się rejestrować, a tam była taka odpowiedź:

Być może nie musisz, zależy to od administratora forum czy musisz się rejestrować by móc się wypowiedzieć. Jednakże rejestracja da ci dostęp do dodatkowych funkcji niedostępnych dla gości, takich jak własny emblemat, prywatne wiadomości, wysyłanie emaili, subskrypcja grup użytkowników itd. Rejestracja zajmuje tylko chwilę i naprawdę zalecamy jej dokonanie.



No odpowiedź ta zanim to zrobiłem była zachęcająca. Sam fakt, to nic nie kosztuje, a to tylko 4 wpisy jakie trzeba wykonać (nick, e-mail, hasło i hasło). Jednak jak otworzyłem już portal i byłem zalogowany, to najbardziej spodobał mi się ten czat tu na tej stronie (portal), a także szczególnie to, że faktycznie tak jak napisane w cytacie- własną pocztę, konto, na którym można sobie nieźle ustalić profil, kogo zakwalifiować do wrogów a kogo do przyjaciól. Fajnie. Widzę jak wygląda tu sprawa, gdy ktoś ma przyjaciól. Nie widziałem na żadnym profilu u nikogo wroga, ale już nie mogę się doczekać.

Powiem tyle dla tych, których jeszcze tu nie ma:
Tu zaczyna się tworzyć fajna grupa społecznościowa, których dwie odoby znam osobiście, i wiem do czego oni są zdolni. A wogóle - to najważniejsze osoby tu (podpowiadam) i napewno się sporo zmieni. Bo to dopiero początek
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Ja zapraszam.
Miłego dnia
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Ein
Ein

Liczba postów : 1
Punkty : 149578
Reputation : 0
Join date : 06/09/2010
Age : 49
Skąd : Kunice

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach