P D T
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



dzień dobry

2 posters

Go down

dzień dobry Empty dzień dobry

Pisanie  Sylwia88 Czw Wrz 09, 2010 9:28 am

Sylwia88


Jestem Sylwia, tak mam na imię. Zainteresowało mnie, gdzie ja mam dokonywać swoich wpisów, ponieważ wszytko było mocno konkretnie - może zajęte, uruchomiłam kalendarz i tam z dniem dzisiejszym, wpisuję się.
Chodzę do szkoły, ale dziś mam dzień wolny, i postanowiłam trochę posiedzieć w necie.
Zraziłam się bstrasznie, to było wczoraj, ponieważ weszłam na czat - nie tu - i to o czym każdy chciał ze mną rozmawiać - przechodziło ludzkie pojęcie. Ja prawie do dzisiaj nie mogę się z tego otrząsnąć. Jeżeli jest tu jakaś dziewczyna, i jest siebie warta, niech poprostu tam nie wchodzi, bo powiem brzydko - można się pożygać.
Dzięki za tą stronkę. Będę tu wpadać (ale proszę mnie nie wyrzucić, bo nie wiem czy nie zrobiłam błędu). No. Buziaczki
Sylwia88
Sylwia88

Liczba postów : 4
Punkty : 148413
Reputation : 0
Join date : 09/09/2010
Age : 35
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

dzień dobry Empty odpowiedź

Pisanie  _ Czw Wrz 09, 2010 10:41 am

nie masz powodu do żadnych obaw. Miejsce i sposób jaki wykorzystałaś do stworzenia swojego wpisu, jest lepszy niż przypuszczasz. Dzięki ci za to. Trzymaj się ciepło
_
_
Admin
Admin

Liczba postów : 474
Punkty : 153001
Reputation : 55
Join date : 04/09/2010
Age : 67

Więcej
:
:

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach