P D T
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Wiadomość dla ekipy

2 posters

Go down

Wiadomość dla ekipy Empty Wiadomość dla ekipy

Pisanie  Karolina Czw Wrz 09, 2010 11:18 am

Cześć. chcę powiedzieć, że jak tu pare razy byłam, to interesowało mnie to, co tu się dzieje. Raz się nawet przestraszyłam, bo jakiś pan chyba z tej ekipy na kogoś prawie nakrzyczał, że źle coś robi i niech ona to poprawi. O czym mówię, a o tym, że pomyślałam sobie, że maoże jest za trudno tu, i dlatego ludzie nie potrafią sobie z tą stroną poradzić, to sobie myśle, co ja tu będę robić. Następnie chcę dodać, że się tu zarejestruję, ale mam internet od poniedziałku. To od tego czasu wogóle poznaję internet - czyli mało wiem. Chcę także założyć sobie pocztę, ale nie wiem gdzie. Przejrzałam tu co jest o teście poczty napisane ale to dla mnie za trudne. Proszę mnie zrozymieć. To pare dni jak jestem w internecie, czyli jeszcze mało wiem. Moja koleżanka ma pocztę z interii, czy jak i ona ją chwali, ale ona mówi, że za pocztę trzeba płacić. A ja nie jestem bogata i nawet nie wiem, o co w tym chodzi. Bardzo proszę o pomoc. Jeżeli jest tu ktoś kto może mi pomóc to proszę. Bo bez poczty, to nie mogę się tu zapisać?
Ja czekam na odpowiedź.
Tu chciałam pisać ładnym tekstem, ale wtedy pisały mi się jakieś litery w nawiasach, to usunęłam, proszę mi to wytlumaczyć.

Proszę o pomoc. mi bardzo zależy (a jeszcze czy tlen poczta to jest dobra, czy zła?)
Anonymous
Karolina
Gość


Powrót do góry Go down

Wiadomość dla ekipy Empty Re: Wiadomość dla ekipy

Pisanie  YOPY Czw Wrz 09, 2010 12:36 pm

odpis
________________________________
jeśli jesteś w pobliżu, to nie uciekaj, gdyż Donnern już ci opracowuje temat zakładania najlepszej poczty i dla ciebie napewno darmowej
a co do oprawy tekstu, to ja ci odpowiem.
1. chcesz fragment tekstu pogróbić, to nic prostrzego, postępujesz tak jak w każdym edytorze tekstowym, a że tu możesz zrobić to tylko za pomocą BBcode (gdyż HTML jest wyłączony). Mówisz, że się nie znasz na internecie, to nie będę ci zawracał głowy i opisywał co to jest ale uwierz, że jest to potrzebne, gdyż bez tego, dokument jaki utworzysz, byłby wyglądał jak notatnik (*.txt) - więc bez żadnej oprawy.
Fragment teksu jaki chcesz zmienić, zaznaczasz, Naciskasz opcję modyfikacji tekstu, i pozostawiasz to z tymi znaczkami jakie doszły, tekst tu tworzony jest trochę inny, czyli zwykły zawierający kody, a wysłany będzie wyglądać tak jak chcesz.
Swój podpis zrobię na kilka sposobów, ale napiszę to dwa razy:
1. w html-u który jest wyłączony i w
2. BBCode, który różni się znakiem.
______________________________________
1. <i>Dziękuję </i><u>miłego dnia</u>, ekipa.<b><color=red>YOPI</color></b>
2. Dziękuję miłego dnia, ekipa.YOPI
YOPY
YOPY
Aktywni
Aktywni

Liczba postów : 32
Punkty : 149726
Reputation : 0
Join date : 04/09/2010

Powrót do góry Go down

Wiadomość dla ekipy Empty Re: Wiadomość dla ekipy

Pisanie  _ Czw Wrz 09, 2010 1:26 pm

Zakładanie poczty

Poszukując dobrej skrzynki pocztowej i poczty, która ma naprawdę ciekawe i łatwe możliwości, radzę skorzystać z usług gmail
W poczcie nie spotkasz się z płatną usługą za odbiór i wysyłanie wiadomości.
Domena, czyli to, co występuje po nazwie nie jest jak mówię obciachowa.
Instalacja poczty, to standard. Zasady i warunki obowiązują wszędzie, na które trzeba się zgodzić, aby można było z danych usług korzystać.

Mimo, że jesteś na początkowej fazie poznawania Internetu, to to co będziesz wpisywać w instalacji, to nawet dzieciak wie.
Pola, imię nazwisko, adres jaki sobie wybierzesz (w pierwszym wypadku piszesz to bez domeny) 2razy hasło, pytanie i odpowiedź, w przypadku zapomnienia hasła….. adres pomocniczy tu pojawiają się błędy. Swój pomocniczy adres to nazwa jaką sobie wybierzesz jakaś+domena wszystko to napisane w całości (np.: qwertyuio@gmail.com inne asdfghjkl@gmail.com inne zxcvbnm@gmail.com ) To co napisałam w przykładach to nazwy jakie mi pierwsze do głowy przyszły, tu leciałam po klawiszach, ale zauważ, domena @gmail.com jest dopisana – tak samo zrób ty. Akceptacja warunków i zalogowanie się do swojej poczty i odbiór 1-ej wiadomości, w której już na ciebie czeka podziękowanie.

W przypadku pytań, proszę o kontakt.

O tlen poczcie. Jako początkującej osobie, nie polecam ci jej, bo ma reklamy, bo ma wirtualne wygrane, na które można się połasić, i abyś ty tak nie zrobiła.
Skorzystaj z gmail poczty. I z żadnej innej (tak na początek)


Tak jak mówisz, tu bez poczty się nie da
Dzięki. Miłego dnia Anja
_
_
Admin
Admin

Liczba postów : 474
Punkty : 153031
Reputation : 55
Join date : 04/09/2010
Age : 67

Więcej
:
:

Powrót do góry Go down

Wiadomość dla ekipy Empty Re: Wiadomość dla ekipy

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach